łany

Jubileusz 30-lecia - 16.10.2004r.

KONCERT GALOWY „30 lat na scenie.”

Teatr Wielki im. St. Moniuszki w Poznaniu

 

TANCERZE: Andruszkiewicz Iwona, Biniak Agata, Borowczyk Marta, Borowczyk Zofia, Borecka Natalia, Chlebowska Joanna, Chrzanowska Agata, Ciesielska Katarzyna, Dudek Agnieszka, Frąckowiak Anna, Giertych Magdalena, Gnybek Emilia, Grześkowiak Anna, Grześkowiak Katarzyna, Grześkowiak Marta, Kachel Hanna, Karczmarek Marta, Koszarek Magdalena, Królik Kamila, Krysiak Agnieszka, Kurpiewska Nina, Lach Marta, Lewinska Zofia, Lizakowska Sylwia, Ludwiczak Karolina, Marciniak Ewelina, Matuzek Lidia, Mintura Karolina, Muciok Anna, Nowak Anna, Osiak Joanna, Podolska Agnieszka, Rosiak Kamila, Skawinska Beata, Sosnowska Katarzyna, Srebrna Lidia, Staręga Anna, Stępień Agnieszka, Szenknecht Katarzyna, Szamańska Anna, Terakowska Karolina, Wasilewska Joanna, Wawrzynkiewicz Zofia, Woźnica Maria, Zalewska Ewa
Baran Marcin, Bednarski Jakub, Biniak Adam, Dąbrowski Jarosław, Dereń Bronisław, Dmytrenko Andrej, Gdański Michał, Górecki Maciej, Grzeszkowiak Sławomir, Jacek Przemysław, Jarenczuk Julian, Karczmarek Paweł, Kaszubkiewicz Dobiesław, Kiewlicz Tomasz, Kolenda Bartosz, Kopeć Wojciech, Krysiak Artur, Kurpiewski Marek, Licznierski Marek, Machalski Adam, Maciejewski Łukasz, Matczak Tomasz, Matruk Beniamin, Matuszek Piotr, Niedzielski Kamil, Nowacki Łukasz, Obruśnik Przemysław, Pasicki Artur, Prusak Waldemar, Rodak Paweł, Serkowski Kamil, Stanecki Mateusz, Staręga Szymon, Stiler Daniel, Tarnowski Andrzej, Wachenek Grzegorz, Walczak Mikołaj, Włodarczyk Grzegorz, Wojtowicz Marcin, Zieliński Mariusz

 

SENIORZY: Brząkała Beata, Czerwińska Liliana, Dyzert Anita, Fertała Henryka, Hauser Teresa, Kaniewska Skałą Magdalena, Kaszubkiewicz Aleksandrsa, Krawiecka Sylwia, Małecka Aleksandra, Muzyka Wacława, Nowak Elżbieta, Romańska Katarzyna, Staręga Elżbieta, Urbańska Aneta, Walczak Grażyna, Zapart Aleksandra, Biały Zbigniew, Celm Paweł, Dyzert Paweł, Dziarski Piotr, Fertała Wojciech, Grzebalski Bogdan, Jagodziński Jacek, Kaszubkiewicz Dobiesław, Kulpa Marek, Kwiatkowski Mirosław, Lewandowski Wojciech, Muszyński Robert, Muzyka Czesław, Nowak Krzysztof, Olewicz Jarosław, Wegenke Krzysztof

 

ŁANIKI: Bonicka Joanna, Fertała, Aleksandra, Gawron Rozalia, Hauser Liliana, Hauser Monika, Jans Maria, Karczmarek Natalia, Kaleta Weronika, Kuhn Agnieszka, Kuhn Dominika, Marciniak Agnieszka, Matyba Karolina, Mendyk Magdalena, Pośpiech Agata, Radecka Joanna, Raszewska Paulina, Siekierczak Marianna, Waliszewska Marta, Winnicka Monika, Witkowska Joanna, Zalewska Dominika, Zalewska Iga, Budka Bartłomiej, Burkiciak Adam, Linka Wojciech, Pośpiech Artur, Stachyrski Maciej, Sztompka Michał, Sztompka Tomasz, Waliszewski Krzysztof, Waliszewski Piotr, Wegenke Stanisław, Winnicki Wojciech, Zalewski Jakub

 

KAPELA:      

  • Łyczykowski Waldemar* - akordeon
  • Krupa Marcin - skrzypce
  • Kegel Zbigniew - skrzypce
  • Kaźmierczak Beata - skrzypce
  • Goliński Tomasz -  klarnet 
  • Trojanowski Piotr - klarnet
  • Miller Kazimierz - kontrabas
  • Kaniewski Jacek - trąbka

*gościnnie – kapela ludowa „Po Zagonach”


łany