łany

Jubileusze

 

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy!

 

     Nadchodzi czas refleksji i podsumowań, w tym roku mija 35 lat, od kiedy na scenach i estradach świata pojawia się i koncertuje Zespół Pieśni i Tańca Ł A N Y.

 

Brakuje wśród nas tych, którzy nasz Zespół stworzyli i rozsławili, jednak tym bardziej jesteśmy Im winni wdzięczność, że dane nam było uczestniczyć w wąskiej grupie rozsławiającej polską tradycję ludową w świecie i stajemy gotowi pokazać to, co stworzyli, a 35-lecie Zespołu jest ku temu świetną okazją. Stajemy gotowi do prób i wysiłku, poświęcenia własnego prywatnego czasu, aby wrócić do dawnych układów tanecznych i 21 listopada tego roku w Operze pokazać, jak wiele pokoleń wyuczonych przez Państwa Kaszubkiewiczów jest w stanie ciągle spotykać się w tańcu ludowym.

 

Zawiązaliśmy również Komitet Organizacyjny, który działając wspólnie z aktualnym zespołem pomoże w oraganizacji tej uroczystości, starać się będzie o wsparcie finansowe tego przedsięwzięcia, które musi mieć odpowiednią oprawę. Jubileuszowy koncert galowy odbędzie się w ramach obchodów 90 - lecia studiów rolniczo - leśnych na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Więcej informacji: tutaj

 Jubileusz 35-lecia - 21.11.2009r.

KONCERT GALOWY

Teatr Wielki im. St. Moniuszki w Poznaniu

więcej
Jubileusz 30-lecia - 16.10.2004r.

KONCERT GALOWY „30 lat na scenie.”

Teatr Wielki im. St. Moniuszki w Poznaniu

więcej
Jubileusz 25-lecia - 05.02.2000r.

KONCERT GALOWY - srebrne wesele

Teatr Wielki im. St. Moniuszki w Poznaniu

więcej
Jubileusz 20-lecia - 08.10.1994r.

KONCERT GALOWY

Teatr wielki im. ST. Moniuszki w Poznaniu

więcej
łany